LB2518T3R3M
Numer produktu DigiKey
587-2519-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-2519-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-2519-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LB2518T3R3M
Opis
FIXED IND 3.3UH 280MA 110 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µH Częściowo osłonięte Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 280 mA 110mOhm 1007 (2518 metryczne)
Modele EDA/CAD
LB2518T3R3M Modele
Kategoria
Ekranowanie
Częściowo osłonięte
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
110mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
54MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-25°C - 105°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
7.96 MHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
1007 (2518 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
1007 (2518 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,071" (2,50mm x 1,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)