LB2012T101K
Numer produktu DigiKey
587-2488-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-2488-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-2488-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LB2012T101K
Opis
FIXED IND 100UH 45MA 7 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µH Częściowo osłonięte Uzwojenie Cewka indukcyjna 45 mA 7Ohm 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LB2012T101K Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
7Ohm
Prod.
Częstotliwość - rezonansu własnego
8MHz
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość indukcyjności - próba
796 kHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Uzwojenie
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,057" (1,45mm)