JMK316AB7106MLHT | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | JMK316AB7106MLHT |
Opis | CAP CER 10UF 6.3V X7R 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 10 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne) |
Modele EDA/CAD | JMK316AB7106MLHT Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Funkcje Bardzo niski poziom ESR |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 1206 (3216 metryczne) |
Tolerancja ±20% | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,071" (1,80mm) |