HMK325B7105KN-T
Numer produktu DigiKey
587-1365-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-1365-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-1365-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HMK325B7105KN-T
Opis
CAP CER 1UF 100V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HMK325B7105KN-T Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,083" (2,10mm)