HMK316AC7225KLHTE
Numer produktu DigiKey
587-5025-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-5025-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-5025-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HMK316AC7225KLHTE
Opis
CAP CER 2.2UF 100V X7S 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7S 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
HMK316AC7225KLHTE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)