HMK107B7472KAHT
Numer produktu DigiKey
587-HMK107B7472KAHTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-HMK107B7472KAHTCT-ND - Taśma cięta (CT)
587-HMK107B7472KAHTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HMK107B7472KAHT
Opis
CAP CER 4700PF 100V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4700 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HMK107B7472KAHT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)