HMK107B7103KA-T
Numer produktu DigiKey
587-1446-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-1446-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-1446-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HMK107B7103KA-T
Opis
CAP CER 10000PF 100V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
HMK107B7103KA-T Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)