HMK105B7471MV-F
Numer produktu DigiKey
587-4992-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-4992-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-4992-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HMK105B7471MV-F
Opis
CAP CER 470PF 100V X7R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 pF ±20% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
HMK105B7471MV-F Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)