HMK105B7331KVHFE
Numer produktu DigiKey
587-HMK105B7331KVHFETR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-HMK105B7331KVHFECT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
HMK105B7331KVHFE
Opis
CAP CER 330PF 100V X7R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HMK105B7331KVHFE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)