FBTH1608HE601-T
Numer produktu DigiKey
587-6588-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-6588-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-6588-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FBTH1608HE601-T
Opis
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
600 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 640mA 170mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
640mA
Producent
Taiyo Yuden
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
170mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Typ filtra
Linia zasilająca
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba linii
1
Wysokość (maks.)
0,037" (0,95mm)
Impedancja przy częstotliwości
600 Ohms @ 100 MHz
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)