FBR06HA850NA-00
Numer produktu DigiKey
587-5850-ND
Producent
Numer produktu producenta
FBR06HA850NA-00
Opis
FERRITE BEAD 85 OHM RADIAL 4LN
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
85 Ohms @ 50 MHz 1 FKoraliki i kostki ferrytowe Promieniowe 7A 10mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
7A
Producent
Taiyo Yuden
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
10mOhm
Seria
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba linii
1
Wysokość (maks.)
0,197" (5,00mm)
Impedancja przy częstotliwości
85 Ohms @ 50 MHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,236" (6,00mm)