FBMJ4516HS111-T
Numer produktu DigiKey
587-1775-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-1775-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-1775-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FBMJ4516HS111-T
Opis
FERRITE BEAD 110 OHM 1806 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
110 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 1806 (4516 metryczne) 4A 14mOhm
Modele EDA/CAD
FBMJ4516HS111-T Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
4A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
14mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1806 (4516 metryczne)
Wysokość (maks.)
0,051" (1,30mm)
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,063" (4,50mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
110 Ohms @ 100 MHz