FBMJ2125HM330-T
Numer produktu DigiKey
587-1766-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-1766-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-1766-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FBMJ2125HM330-T
Opis
FERRITE BEAD 33 OHM 0805 4LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 4A 8mOhm
Modele EDA/CAD
FBMJ2125HM330-T Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
4A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
8mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Wysokość (maks.)
0,041" (1,05mm)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
33 Ohms @ 100 MHz