FBMJ1608HM180NTW
Numer produktu DigiKey
587-3841-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-3841-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-3841-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FBMJ1608HM180NTW
Opis
FERRITE BEAD 18 OHM 0603 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 7,5A 4mOhm
Modele EDA/CAD
FBMJ1608HM180NTW Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
7,5A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
4mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Wysokość (maks.)
0,039" (1,00mm)
Impedancja przy częstotliwości
18 Ohms @ 100 MHz
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)