FBMH4525HM162NT
Numer produktu DigiKey
587-1758-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-1758-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-1758-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FBMH4525HM162NT
Opis
FERRITE BEAD 1.6 KOHM 1810 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.6 kOhms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 1810 (4525 metryczne) 2A 130mOhm
Modele EDA/CAD
FBMH4525HM162NT Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
2A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
130mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1810 (4525 metryczne)
Wysokość (maks.)
0,110" (2,80mm)
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,098" (4,50mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
1.6 kOhms @ 100 MHz