FBMH2012HM331-T
Numer produktu DigiKey
587-1749-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-1749-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-1749-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FBMH2012HM331-T
Opis
FERRITE BEAD 330 OHM 0805 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 1,8A 80mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FBMH2012HM331-T Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
1,8A
Producent
Taiyo Yuden
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
80mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,041" (1,05mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
330 Ohms @ 100 MHz