FBMH1608HM471-T
Numer produktu DigiKey
587-1744-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-1744-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-1744-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FBMH1608HM471-T
Opis
FERRITE BEAD 470 OHM 0603 4LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 1A 150mOhm
Modele EDA/CAD
FBMH1608HM471-T Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
1A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
150mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Wysokość (maks.)
0,035" (0,90mm)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
470 Ohms @ 100 MHz