FBMH1608HM151-T | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | FBMH1608HM151-T |
Opis | FERRITE BEAD 150 OHM 0603 1LN |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 14 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 150 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 2,1A 50mOhm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | FBMH1608HM151-T Modele |
Kategoria | Prąd znamionowy (maks.) 2,1A |
Producent Taiyo Yuden | Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.) 50mOhm |
Seria | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ filtra Linia zasilająca | Wysokość (maks.) 0,035" (0,90mm) |
Liczba linii 1 | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.) |
Impedancja przy częstotliwości 150 Ohms @ 100 MHz |