FBMH1608HL331-T8 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 7 381
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla FBMH1608HL331-T8 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FBMH1608HL331-T8
Numer produktu DigiKey
587-FBMH1608HL331-T8TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
FBMH1608HL331-T8
Opis
FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 800mA 210mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
800mA
Producent
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
210mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,039" (1,00mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
330 Ohms @ 100 MHz