EMK212B7105KGHTR
Numer produktu DigiKey
587-6310-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-6310-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-6310-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EMK212B7105KGHTR
Opis
CAP CER 1UF 16V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EMK212B7105KGHTR Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)