EMF316B7225KLHT
Numer produktu DigiKey
587-6495-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-6495-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-6495-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EMF316B7225KLHT
Opis
CAP CER 2.2UF 16V X7R 1206
Szczegółowy opis
2.2 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
EMF316B7225KLHT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)