CBMF1608T100M
Numer produktu DigiKey
587-5830-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-5830-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-5830-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CBMF1608T100M
Opis
FIXED IND 10UH 380MA 468 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Częściowo osłonięte Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 380 mA Maks. 468mOhm 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CBMF1608T100M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
115mA
Prod.
Ekranowanie
Częściowo osłonięte
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 468mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
32MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
2.52 MHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)