CBC2518T151KV
Numer produktu DigiKey
CBC2518T151KV-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CBC2518T151KV
Opis
FIXED IND 150UH 95MA 7.93 OHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 95 mA Maks. 7,93Ohm 1007 (2518 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CBC2518T151KV Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
140mA
Prod.
Ekranowanie
Nieekranowane
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 7,93Ohm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstotliwość - rezonansu własnego
7MHz
Status części
Nie do nowych projektów
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
796 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
1007 (2518 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,071" (2,50mm x 1,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)