CB2016T220MV
Numer produktu DigiKey
587-3683-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-3683-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-3683-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CB2016T220MV
Opis
FIXED IND 22UH 190MA 1.3 OHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 190 mA Maks. 1,3Ohm 0806 (2016 metryczne)
Modele EDA/CAD
CB2016T220MV Modele
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,3Ohm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
16MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Status części
Nie do nowych projektów
Częstotliwość indukcyjności - próba
2.52 MHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0806 (2016 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0806 (2016 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
165mA