BRL3225T101M jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
100 µH Częściowo osłonięte Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 250 mA Maks. 2,5Ohm 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BRL3225T101M
Numer produktu DigiKey
BRL3225T101M-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BRL3225T101M
Opis
FIXED IND 100UH 250MA 2.5 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BRL3225T101M Modele
Kategoria
Ekranowanie
Częściowo osłonięte
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 2,5Ohm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
5MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
1210
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,067" (1,70mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
270mA