BRL1608T6R8M
Numer produktu DigiKey
587-2902-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-2902-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-2902-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BRL1608T6R8M
Opis
FIXED IND 6.8UH 250MA 2.132 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.8 µH Częściowo osłonięte Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 250 mA Maks. 2,132Ohm 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BRL1608T6R8M Modele
Kategoria
Ekranowanie
Częściowo osłonięte
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 2,132Ohm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
100MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
200mA