BKP1005HS221-T jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Murata Electronics
W magazynie: 295 732
Arkusz danych
220 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0402 (1005 metryczne) 800mA 200mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BKP1005HS221-T
Numer produktu DigiKey
587-2088-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BKP1005HS221-T
Opis
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BKP1005HS221-T Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
800mA
Producent
Taiyo Yuden
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
200mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,022" (0,55mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
220 Ohms @ 100 MHz