AWK212C6226MD-T
Numer produktu DigiKey
587-3113-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-3113-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-3113-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AWK212C6226MD-T
Opis
CAP CER 22UF 4V X6S 0508
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF ±20% 4V Kondensatory ceramiczne X6S 0508 (1220 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AWK212C6226MD-T Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL (odwrócona geometria)
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
0508 (1220 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,049" x 0,079" (1,25mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)