AMK325AC6337MM-PE nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 410
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
Cal-Chip Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
330 µF ±20% 4V Kondensatory ceramiczne X6S 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.