WCM 7060FASF-701-LM
Numer produktu DigiKey
4816-WCM7060FASF-701-LMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4816-WCM7060FASF-701-LMCT-ND - Taśma cięta (CT)
4816-WCM7060FASF-701-LMDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
WCM 7060FASF-701-LM
Opis
CMC 4A 2LN 700 OHM SURFACE MOUNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 700 Ohms @ 100 MHz 4A DCR 15mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
WCM 7060FASF-701-LM Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
4A
Producent
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
15mOhm
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
80V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,236" (7,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,150" (3,80mm)
Impedancja przy częstotliwości
700 Ohms @ 100 MHz