XL25W-TO247-22-17-1
Numer produktu DigiKey
1168-XL25W-TO247-22-17-1-ND
Producent
Numer produktu producenta
XL25W-TO247-22-17-1
Opis
CERAMIC HEAT SPREADER 22X17MM WH
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Radiator TO-247 Ceramika Rozpraszacz ciepła
Kategoria
Metoda przytwierdzenia
Taśma termiczna
Prod.
Kształt
Prostokątne
Seria
Długość
0,866" (22,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Szerokość
0,669" (17,00mm)
Status części
Aktywny
Wysokość żeberka
0,039" (1,00mm)