XL25D-TO3P-25-20-1
Numer produktu DigiKey
1168-XL25D-TO3P-25-20-1-ND
Producent
Numer produktu producenta
XL25D-TO3P-25-20-1
Opis
CERAMIC HEAT SPREADER 25X20X1MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Radiator TO-3P Ceramika Rozpraszacz ciepła
Kategoria
Kształt
Prostokątne
Prod.
Długość
0,984" (25,00mm)
Seria
Szerokość
0,787" (20,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość żeberka
0,039" (1,00mm)