TG-APC94-150-150-3.0-0
Numer produktu DigiKey
1168-TG-APC94-150-150-3.0-0-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-APC94-150-150-3.0-0
Opis
THERM PAD 150MMX150MM RED
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Czerwone 150,00mm x 150,00mm Pătrat
Kategoria
Obrys
150,00mm x 150,00mm
Grubość
0,118" (3,00mm)
Kolor
Czerwone
Przewodność cieplna
4,0W/m-K