TG-APC94-150-150-0.25-0 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
t-Global Technology
W magazynie: 85
Arkusz danych
Podkładki termiczne Czerwone 150,00mm x 150,00mm Pătrat
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TG-APC94-150-150-0.25-0
Numer produktu DigiKey
1168-TG-APC94-150-150-0.25-0-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-APC94-150-150-0.25-0
Opis
THERM PAD 150MMX150MM RED
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Obrys
150,00mm x 150,00mm
Grubość
0,0100" (0,254mm)
Kolor
Czerwone
Status części
Nieaktualne
Przewodność cieplna
4,0W/m-K