TG-APC93-150-150-1.0-0
Numer produktu DigiKey
1168-TG-APC93-150-150-1.0-0-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-APC93-150-150-1.0-0
Opis
THERM PAD 150MMX150MM GRAY
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Szare 150,00mm x 150,00mm Pătrat
Kategoria
Obrys
150,00mm x 150,00mm
Producent
t-Global Technology
Grubość
0,0394" (1,000mm)
Seria
Materiał
Bezsilikonowy
Opakowanie
Skrzynka
Kolor
Szare
Status części
Aktywny
Przewodność cieplna
2,0W/m-K