TG-ALC-15-15-0.2-0
Numer produktu DigiKey
1168-TG-ALC-15-15-0.2-0-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-ALC-15-15-0.2-0
Opis
THERMAL PAD 15X15MM GREEN
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Zielone 15,00mm x 15,00mm Pătrat
Kategoria
Kształt
Pătrat
Obrys
15,00mm x 15,00mm
Seria
Grubość
0,0079" (0,200mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał
Silikon
Status części
Aktywny
Kolor
Zielone
Zastosowanie
Wiele
Przewodność cieplna
4,2W/m-K