TG-AL373-320-320-1.0-1A
Numer produktu DigiKey
1168-TG-AL373-320-320-1.0-1A-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-AL373-320-320-1.0-1A
Opis
THERM PAD 320X320MM W/ADH YLW
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Żółte 320,00mm x 320,00mm Pătrat Samoprzylepna - jedna strona
Kategoria
Grubość
0,0394" (1,000mm)
Materiał
Elastomer silikonowy
Seria
Klej
Samoprzylepna - jedna strona
Opakowanie
Skrzynka
Podłoże, nośnik
Włókno szklane
Status części
Nieaktualne
Kolor
Żółte
Typ
Podkładka przewodząca, arkusz
Przewodność cieplna
1,7W/m-K
Kształt
Pătrat
Trwałość magazynowa
12 mies.
Obrys
320,00mm x 320,00mm