TG-AL373-320-320-0.5-0 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
t-Global Technology
W magazynie: 3
Arkusz danych
Podkładki termiczne Żółte 320,00mm x 320,00mm Pătrat
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TG-AL373-320-320-0.5-0
Numer produktu DigiKey
1168-TG-AL373-320-320-0.5-0-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-AL373-320-320-0.5-0
Opis
THERM PAD 320X320MM YLW
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Grubość
0,0197" (0,500mm)
Status części
Nieaktualne
Przewodność cieplna
1,7W/m-K
Trwałość magazynowa
24 mies.
Kształt
Pătrat
Bazowy numer produktu
Obrys
320,00mm x 320,00mm