TG-AL373-320-320-0.3-0 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
t-Global Technology
W magazynie: 1
Arkusz danych
Podkładki termiczne Żółte 320,00mm x 320,00mm Pătrat
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TG-AL373-320-320-0.3-0
Numer produktu DigiKey
1168-TG-AL373-320-320-0.3-0-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-AL373-320-320-0.3-0
Opis
THERM PAD 320X320MM YLW
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Grubość
0,0118" (0,300mm)
Status części
Nieaktualne
Przewodność cieplna
1,7W/m-K
Trwałość magazynowa
24 mies.
Kształt
Pătrat
Bazowy numer produktu
Obrys
320,00mm x 320,00mm