TG-AL373-150-150-2.0-0
Numer produktu DigiKey
1168-TG-AL373-150-150-2.0-0-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-AL373-150-150-2.0-0
Opis
THERM PAD 150MMX150MM YLW
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Żółte 150,00mm x 150,00mm Pătrat
Kategoria
Grubość
0,0790" (2,000mm)
Status części
Nie do nowych projektów
Przewodność cieplna
1,7W/m-K
Trwałość magazynowa
24 mies.
Kształt
Pătrat
Bazowy numer produktu
Obrys
150,00mm x 150,00mm