TG-AL373-13-7-1.0-0
Numer produktu DigiKey
1168-TG-AL373-13-7-1.0-0-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-AL373-13-7-1.0-0
Opis
THERM PAD 13MMX7MM YLW
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Żółte 13,00mm x 7,00mm Prostokątne
Kategoria
Grubość
0,0394" (1,000mm)
Status części
Nie do nowych projektów
Przewodność cieplna
1,7W/m-K
Trwałość magazynowa
24 mies.
Kształt
Prostokątne
Bazowy numer produktu
Obrys
13,00mm x 7,00mm