TG-AL373-13-13-4.0-0
Numer produktu DigiKey
1168-TG-AL373-13-13-4.0-0-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-AL373-13-13-4.0-0
Opis
THERM PAD 13MMX13MM YLW
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Żółte 13,00mm x 13,00mm Pătrat
Kategoria
Grubość
0,157" (4,00mm)
Status części
Nieaktualne
Przewodność cieplna
1,7W/m-K
Trwałość magazynowa
24 mies.
Kształt
Pătrat
Bazowy numer produktu
Obrys
13,00mm x 13,00mm