TG-A9000-10-10-3.0
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A9000-10-10-3.0-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A9000-10-10-3.0
Opis
THERM PAD 10MMX10MM PINK
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Różowe 10,00mm x 10,00mm Pătrat
Kategoria
Kształt
Pătrat
Obrys
10,00mm x 10,00mm
Seria
Grubość
0,118" (3,00mm)
Kolor
Różowe
Przewodność cieplna
9,0W/m-K