TG-A6200-15-15-2.0
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A6200-15-15-2.0-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A6200-15-15-2.0
Opis
THERM PAD 15MMX15MM BLUE
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Niebieskie 15,00mm x 15,00mm Pătrat Lepki - obie strony
Kategoria
Obrys
15,00mm x 15,00mm
Producent
t-Global Technology
Grubość
0,0790" (2,000mm)
Seria
Materiał
Silikon
Opakowanie
Zbiorcze
Klej
Lepki - obie strony
Status części
Aktywny
Kolor
Niebieskie
Zastosowanie
Wiele
Przewodność cieplna
6.2W/m-K