TG-A486S-320-320-0.23-0
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A486S-320-320-0.23-0-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A486S-320-320-0.23-0
Opis
THERM PAD 320X320MM RED
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Czerwone 320,00mm x 320,00mm Pătrat Lepki - obie strony
Kategoria
Grubość
0,0090" (0,229mm)
Materiał
Elastomer silikonowy
Seria
Klej
Lepki - obie strony
Opakowanie
Skrzynka
Kolor
Czerwone
Status części
Nieaktualne
Przewodność cieplna
1,8W/m-K
Typ
Podkładka przewodząca, arkusz
Trwałość magazynowa
24 mies.
Kształt
Pătrat
Bazowy numer produktu
Obrys
320,00mm x 320,00mm