TG-A486G-20-20-2.5-0
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A486G-20-20-2.5-0-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A486G-20-20-2.5-0
Opis
THERM PAD 20MMX20MM GRAY
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Szare 20,00mm x 20,00mm Pătrat Lepki - obie strony
Kategoria
Grubość
0,0984" (2,500mm)
Materiał
Elastomer silikonowy
Seria
Klej
Lepki - obie strony
Opakowanie
Skrzynka
Kolor
Szare
Status części
Nieaktualne
Przewodność cieplna
6,3W/m-K
Typ
Podkładka przewodząca, arkusz
Trwałość magazynowa
24 mies.
Kształt
Pătrat
Początek trwałości magazynowej
Data zakupu
Obrys
20,00mm x 20,00mm