TG-A482K-50M-320-0.2-0
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A482K-50M-320-0.2-0-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A482K-50M-320-0.2-0
Opis
THERM PAD 50M X 320MM RED
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Czerwone 50,00m x 320,00mm Prostokątne
Kategoria
Grubość
0,0080" (0,203mm)
Producent
t-Global Technology
Materiał
Silikon
Seria
Kolor
Czerwone
Opakowanie
Skrzynka
Przewodność cieplna
2,3W/m-K
Status części
Nie do nowych projektów
Trwałość magazynowa
24 mies.
Typ
Podkładka przewodząca, rolka
Początek trwałości magazynowej
Data zakupu
Kształt
Prostokątne
Bazowy numer produktu
Obrys
50,00m x 320,00mm