TG-A4500-21-21-2.5
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A4500-21-21-2.5-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A4500-21-21-2.5
Opis
THERMAL PAD 21X21MM PURPLE
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Purpurowe 21,00mm x 21,00mm Pătrat Lepki - obie strony
Kategoria
Obrys
21,00mm x 21,00mm
Grubość
0,0984" (2,500mm)
Seria
Materiał
Silikon
Opakowanie
Zbiorcze
Klej
Lepki - obie strony
Status części
Aktywny
Kolor
Purpurowe
Zastosowanie
Wiele
Przewodność cieplna
4,5W/m-K