TG-A375S-50M-320-0.5-0
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A375S-50M-320-0.5-0-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A375S-50M-320-0.5-0
Opis
THERM PAD 50M X 320MM GRAY
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Szare 50,00m x 320,00mm Prostokątne
Kategoria
Obrys
50,00m x 320,00mm
Grubość
0,0197" (0,500mm)
Seria
Materiał
Elastomer silikonowy
Opakowanie
Skrzynka
Kolor
Szare
Status części
Nieaktualne
Przewodność cieplna
1,6W/m-K