TG-A373S-100-100-0.3-0 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
t-Global Technology
W magazynie: 16
Arkusz danych
Podkładki termiczne Żółte 100,00mm x 100,00mm Pătrat
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TG-A373S-100-100-0.3-0
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A373S-100-100-0.3-0-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A373S-100-100-0.3-0
Opis
THERM PAD 100MMX100MM YLW
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Obrys
100,00mm x 100,00mm
Grubość
0,0120" (0,305mm)
Przewodność cieplna
1,9W/m-K